<<  Firma Profili
 

LAL METAL DESİGN; Dekoratrif, nostaljik ve sanat değeri olan ürünlerin tasarım, dizayn, imalat  ve uygulama alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

Sektördeki faaliyetimiz dekoratif zincirli avizelerin imalatıyla başladı. İlerleyen yıllarda müşteri taleplerine ve gelişmelere paralel olarak ürün çeşitliliğini arttıran ve kendini sürekli yenileyen firmamız, özel tasarım ürünlere de imza atmaktadır.

 

Firmamız;

 

Kaliteden ödün vermeden, sadece ürün veya hizmet satmanın değil; satış sonrası müşteri memnuniyetinin de devamlılığının önemine inanıyoruz ve bunu yerine getirmek için var gücümüz ile çalışmaktayız.


İmalatımız;

Zincirli avizeler, dekoratif masalar, dekoratif otantik sehbalar, tabureler, kütüphaneler, sandalyeler gibi pek çok dekoratif ürünlerden oluşmaktadır.

Firmamız;

 

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların dekoratif ürün talep ve ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

 

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü,sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek, kalite politikamızdır.

 
Lal Metal Design
Tasarım Dizayn
 

Konyada metal avize,zincir avize,otantik avize imalatı,sarkıt avize,zincirli avize,zincir avize modelleri,zincir avize fiyatları,otantik avize,osmanlı tarzı avizeler,osmanlı avize modelleri,osmanlı avizeleri,osmanlı avize fiyatları,mozaik avize,osmanlı tarzı avize fiyatları,osmanlı avize modelleri fiyatları,selçuklu avize modelleri,otel avizesi,iş yeri avizesi